Poznejte náš proces efektivní údržby

Efektivní FVE krok za krokem

1. Důkladný audit a diagnostika výkonnosti

Před doporučením vhodnosti konkrétního typu údržby FVE provedeme důkladný technický audit současného stavu Vaší FVE. Kontrolujeme správnost chodu, výkon, provozní bezpečnost a technologickou způsobilost. Provedeme kalkulaci teoretické výrobní kapacity a porovnáme se skutečností. Při nalezení nedostatků navrhneme možnosti pro vyřešení problémů a dalšího rozvoje.

Objednejte si audit ještě dnes

audit-vykonnosti
obr-graf

2. Odborný odhad přínosu

Kromě detailního auditu provádíme i základní odborný odhad přínosů efektivní údržby v závislosti na aktuálním stavu elektrárny a vnějších faktorech jako je stávající stav elektrárny, poloha, situace okolních objektů, vzdálenost a sklon řad. Provedeme kalkulaci teoretické výrobní kapacity a porovnáme se skutečností. Poradíme, zda-li navržená opatření mají smysl a v jakém měřítku lze očekávat nižší ztráty v rámci provedených opatření.

3. Návrh chytré údržby Vaší FVE

S ohledem na výstupy z provedené analýzy navrhneme ideální řešení šité na míru Vaší FVE. Výsledkem je kompletní návrh optimalizačních úprav pro snížení či odstranění ztrát, zvýšení bezpečnosti a prodloužení životnosti Vaší FVE. Díky kalkulaci nákladů si snadno porovnáte návratnost investic z krátkodobého i dlouhodobého hlediska.

navrh-chytre-optimalizace
optimalizace-instalace-monitorovaciho-systemu

4. Efektivní údržba a instalace chytrého monitorovacího systému

Zajistíme pro Vás realizaci optimalizačních údržbových opatření. Pro pokročilejší možnosti efektivní údržby využíváme osvědčený chytrý monitorovací systém Tigo Energy, který vyniká svoji flexibilitou a spolehlivostí. Systém slouží k minimalizaci ztrát FVE, prevenci poruch a výpadků, omezování dopadů narůstajícího opotřebení panelů a monitorování správné funkčnosti až do úrovně jednotlivých panelů.

Jaké jsou výhody monitorovacího systému Tigo

Objednejte si nezávazně audit FVE ještě dnes

Pro všechny, kteří chtějí být ve wattě

Chcete-li minimalizovat opotřebení vaší FVE a získat výhody chytrého monitorovacího systému, je vhodné nejprve provést pečlivý audit. Objednejte si technický audit ještě dnes.

Spokojení majitelé FVE s naším chytrým monitoringem

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky

Petr Neudek
Březina u Zlína
Nasazení systému Tigo na moji elektrárnu přineslo okamžité zlepšení činnosti elektrárny minimálně o 23%. Navíc jsem získal jasný přehled o tom, co se na elektrárně děje. S přínosy systému jsem maximálně spokojen.
Ing. Jan Hasík
HSF system a.s.
Chytrý monitorovací systém Tigo pomohl optimalizovat chod naší FV elektrárny, zlepšil její činnost a zároveň pomohl identifikovat nezapojené stringy, chybně zapojený string a vadné panely.

Naše certifikáty